Wakacje 2023 z JDS

Nie tak dawno rozpoczęliśmy rok szkolny a my już myślami jesteśmy przy lecie. To już kolejne wakacje które spędzimy z Wami! W tym roku przygotowaliśmy naszym obozowiczom szereg nowych niespodzianek

Lato 2023 z JDS

Nie tak dawno rozpoczęliśmy rok szkolny a my już myślami jesteśmy przy lecie. To już kolejne wakacje które spędzimy z Wami! W tym roku przygotowaliśmy naszym obozowiczom szereg nowych niespodzianek. Nie zabraknie nowej lokalizacji, zaskakującego programu i niezapomnianych wrażeń. Wszystko to z myślą o zapewnieniu naszym obozowiczom przestrzeni do zdobywania długoletnich przyjaźni, rozwijania pasji i kształtowania charakteru. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która zapewni Państwa dziecku niezapomniane wspomnienia.
Nasze zasady:
Zespołowo - Dzieci, kadra i rodzice tworzą zespół. Dbamy, by sprawnie się w nim komunikować i mieć wspólnie wypracowany cel.
Ambitnie - Celem wyjazdów jest między innymi pokonanie własnych słabości, przesuwanie własnych granic, pobijanie własnych rekordów.
Kreatywnie - Uwalniamy twórczość dzieci a dzięki kreatywnej kadrze i szerokiej tematyce programu inspirujemy i rozwijamy nowe zainteresowania.
Z pasją - Działamy z pasją, energią, wiedzą oraz doświadczeniem w edukacji i pracy z dziećmi.
Na zawsze - Dbamy o to, by dzieci nabywały umiejętności i zgromadziły wspomnienia, które zostaną z nami na zawsze.

Dla kogo jest ta kolonia?

Zapraszamy wszystkie dzieci z klas 1-8. Jak przed każdym wyjazdem, zroganizujemy spotkanie z chętnymi rodzicami, na których przedstawione zostaną wszystkie ważne rzeczy związane z organizacją wyjazdu. Opowiemy o ośrodku, kadrze, naszym planie pracy, ale również powiemy co należy zabrać i jak przygotować dziecko do wyjazdu.

Jak rezerwować miejsce?

przez formularz zgłoszeniowy https://forms.gle/ZZXdSirtfsjQWoMf6

Każdego dnia oprócz zajęć programowych całą kolonią bierzemy udział w różnorodnych grach, zabawach a także innych aktywnościach, które sprawiają, że słowo "nuda" nie występuje! Dla naszych obozowiczów zaplanowaliśmy miedzianymi:
  • Mecz kadra vs kadrowicze
  • Nocne gry terenowe
  • Noc pod gwiazdami
  • Z musztardą czy ketchupem - ognisko czy grill
  • Zabawa "Aukcje" - licytuj i wygrywaj 
  • Gra handlowa - kupuj taniej sprzedaj drożej - zarób miliony
  • Pidżama party - wieczór filmowy
  • Śpiewaj razem z nami - wieczory przy gitarze