Spotkanie inspirujące w JDS

Szanowni Państwo,
zgodnie z naszą listopadową obietnicą, którą złożyliśmy Państwu na warsztatach i zajęciach pokazowych zapraszamy ponownie do naszej szkoły. Tym razem na spotkanie inspirujące z Panią  Ewą Nikołajew- Wieczorkowską. Nasz Gość jest pedagogiem specjalnym, nauczycielem Montessori oraz właścicielką CUD Montessori w Poznaniu.
Szanowni Państwo,
zgodnie z naszą listopadową obietnicą, którą złożyliśmy Państwu na warsztatach i zajęciach pokazowych zapraszamy ponownie do naszej szkoły. Tym razem na spotkanie inspirujące z Panią  Ewą Nikołajew- Wieczorkowską. Nasz Gość jest pedagogiem specjalnym, nauczycielem Montessori oraz właścicielką CUD Montessori w Poznaniu.
Czego nie czynimy sobie Drodzy Rodzice, Nauczyciele, Drodzy Dorośli nie róbmy też żadnemu dziecku. Tymi słowami pragniemy zaprosić na ten warsztat, ciesząc się, że coraz więcej z Was pyta o takie spotkania w naszej szkole.
To piękny czas, kiedy możemy rozmawiać o naszych dzieciach - ich dorastaniu, poczuciu szczęścia i siły, o podążaniu za człowiekiem, który ma się dobrze rozgościć w tym Świecie. Zapraszamy Was bardzo serdecznie!

Poniżej zamieszczamy link do zapisów:
https://forms.gle/azkQZi9DkaoxhzJc9

Udział w spotkaniu oraz opieka nad dziećmi są bezpłatne, a zaproszenie kierujemy do wszystkich rodziców dzieci w wieku przedszkolno-szkolnym.

Pozdrawiamy ciepło i do zobaczenia w JDS!