Rekrutacja 2023/2024

Szanowny Rodzicu,

już niebawem każdy z Państwa stanie przed wyborem szkoły podstawowej dla swojego dziecka. Jesteśmy przekonani, iż chcą Państwo zagwarantować dziecku nie tylko najlepszą edukację, ale także dostęp do szerokiego wachlarza zajęć, aby od najmłodszych lat mogło ono odkrywać i rozwijać swoje pasje. Każdy rodzic zwraca także uwagę na poczucie bezpieczeństwa dziecka, dlatego zależy mu na szkole, która zapewnia kameralne otoczenie.
 
Szanowny Rodzicu,

już niebawem każdy z Państwa stanie przed wyborem szkoły podstawowej dla swojego dziecka. Jesteśmy przekonani, iż chcą Państwo zagwarantować dziecku nie tylko najlepszą edukację, ale także dostęp do szerokiego wachlarza zajęć, aby od najmłodszych lat mogło ono odkrywać i rozwijać swoje pasje. Każdy rodzic zwraca także uwagę na poczucie bezpieczeństwa dziecka, dlatego zależy mu na szkole, która zapewnia kameralne otoczenie.
Dlatego właśnie przesyłamy Państwu zaproszenie na zajęcia pokazowe dla Was i Waszych dzieci, które odbędą się w 7 listopada 2022 roku, o godz. 16.00 w naszej szkole, a poniżej pozwalamy sobie na kilka słów, dzięki którym przedstawimy profil Niepublicznej Polsko Angielskiej Szkoły Podstawowej im. Johna Dewey'a w Obornikach.
Nasza szkoła:
zapewnia edukację na najwyższym poziomie w kameralnych klasach
posiada bogaty wachlarz zajęć dodatkowych zawartych w kwocie czesnego, to m.in.:
 • karate,
 • nauka pływania,
 • edukacja szachowa,
 • mechatronika,
 • Lego Education,
 • nauka gry na gitarze,
 • koło filmowe,
 • kółko D.I.Y.,
 • Fluent English (dodatkowe zajęcia z native speakerem),
 • koło geograficzne,
 • klub dziennikarski,
 • oferuje zajęcia informatyczne z wykorzystaniem drukarki 3D
gwarantuje pracę i naukę w przyjaznych przestrzeniach edukacyjnych pod okiem najlepszych specjalistów-jesteśmy dumni z naszych nowoczesnych sal takich jak specjalistyczna klasa do nauki języków obcych, jak również z sali Nikoli Tesli, czy Leonarda Da Vinci
 • wspiera pasje naszych uczniów
 • nie praktykuje zadań domowych, a uczniowie pracują w oparciu o metodę projektu
 • prowadzi rozszerzoną edukację językową od najmłodszych klas
 • jest ośrodkiem międzynarodowych egzaminów Cambridge w powiecie obornickim
 • gwarantuje opiekę w godzinach pracy szkoły, tj. 6.30 - 17.00

Czesne w naszej szkole przy 30 godzinach języka angielskiego w skali miesiąca- w tym 2 godzinach tygodniowo z native speakerem- wynosi:
w klasach 1-3  -700zł/miesiąc,
w klasach 4-8  -750zł/miesiąc,
a zatem nasze czesne nie przekracza kosztu siedmiu godzin zajęć w lokalnych centrach korepetycyjnych, a wszystkie zajęcia dodatkowe oferowane przez JDS odbywają się na miejscu. Dzięki temu Rodzic zyskuje czas, a dziecko rozwija się w znanym sobie otoczeniu.


Zapraszamy serdecznie na darmowe zajęcia pokazowe, w dniu 07.11.2022 roku o godz. 16:00. Spotkanie będzie miało charakter warsztatowy, podczas którego Wasze dzieci poczują jak fantastycznie jest być uczniem naszej szkoły!
Prosimy o potwierdzenie swojej obecności drogą telefoniczną: 728 359 424

Do zobaczenia w JDS!