I Konferencja Edukacyjna Szkoła OtWarta

Standardy budowania środowiska sprzyjającego uczeniu się

i pozytywnego kierowania zespołem szkolnym.

„bo edukacja to wartość”

W piątek 8 października odbyła się I Konferencja Edukacyjna z cyklu Szkoła otWarta!, której organizatorem i gospodarzem była nasza Szkoła. Jesteśmy niesamowicie dumni i zapewniamy, że po tak wyjątkowym wydarzeniu już planujemy kolejne w nadchodzącym roku😊 Dziękujemy naszym znakomitym prelegentom: prof. Natalii Walter, prof. Małgorzacie Rosalskiej, dr Adrianie Kloskowskiej, dr Marzenie Żylińskiej oraz dyrektorowi Adamowi Perzyńskiemu za wspólny czas i fantastyczne prelekcje. Dziękujemy Gminie Oborniki oraz Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy za współpracę i pomoc w organizacji naszego spotkania, a także Niepublicznej Placówce Doskonalenia Nauczycieli Educlever za pomoc w realizacji konferencji i podzielenie się swoim doświadczeniem. To był niezwykły dzień. Cieszymy się, że nasza Szkoła może nie tylko wspierać, ale również inicjować tak inspirujące wydarzenia edukacyjne w naszym środowisku lokalnym. 😊 zapraszamy do fotorelacji z naszego spotkania😊