Aktualności

Spotkanie inspirujące w JDS

22.11.2022
Szanowni Państwo,
zgodnie z naszą listopadową obietnicą, którą złożyliśmy Państwu na warsztatach i zajęciach pokazowych zapraszamy ponownie do naszej szkoły. Tym razem na spotkanie inspirujące z Panią  Ewą Nikołajew- Wieczorkowską. Nasz Gość jest pedagogiem specjalnym, nauczycielem Montessori oraz właścicielką CUD Montessori w Poznaniu.

Rekrutacja 2023/2024

24.10.2022
Szanowny Rodzicu,

już niebawem każdy z Państwa stanie przed wyborem szkoły podstawowej dla swojego dziecka. Jesteśmy przekonani, iż chcą Państwo zagwarantować dziecku nie tylko najlepszą edukację, ale także dostęp do szerokiego wachlarza zajęć, aby od najmłodszych lat mogło ono odkrywać i rozwijać swoje pasje. Każdy rodzic zwraca także uwagę na poczucie bezpieczeństwa dziecka, dlatego zależy mu na szkole, która zapewnia kameralne otoczenie.
 

Mocni Sercem!

03.03.2022

Szanowni Państwo, w obliczu wydarzeń mających miejsce na Ukrainie chcemy wezwać Państwa do zbiórki, którą organizujemy we wszystkich naszych przedszkolach i szkole.
sercem-z-ukraina-(1).jpg

Drzwi Otwarte!!!

04.02.2022
Szanowni Rodzice,
W związku ze szczególnym zainteresowaniem ofertą naszej szkoły i zwiększoną liczbą zapisów informujemy o możliwości utworzenia dwóch oddziałów klas pierwszych.

JDS Turkey Contest

15.11.2021
Serdecznie zapraszamy uczniów klas 1-6 do wzięcia udziału w konkursie na najpiękniejszego indyka z okazji Amerykańskiego Święta dziękczynienia.

WYNIKI EGZAMINU ÓSMOKLASISTY

03.08.2020
Pierwszy egzamin Ósmoklasisty za nami !!! 

Gratulujemy Absolwentom, powodzenia w kolejnej szkole. Realizujcie marzenia i pasje. Wszystkiego najlepszego.

Dzień Kobiet

06.03.2020
Dzień Kobiet co prawda dopiero w niedzielę, ale kobiety i dziewczęta z naszej szkoły już dzisiaj miały powody do radości.

Ferie zimowe

31.01.2020
W pierwszym tygodniu ferii zimowych nasi uczniowie tradycyjnie już mieli możliwość skorzystania z zajęć zorganizowanych przez szkołę.

Boże Narodzenie

20.12.2019
"Świeć gwiazdeczko mała, świeć..."
W przedświąteczny czwartek do tej melodii rozbłysły wszystkie małe światełka w naszej szkole.

Erasmus

12.12.2019
Nasza Szkoła została wybrana przez dr Annę Mańkowską z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza jako przykład nowoczesnej niepublicznej szkoły podstawowej, która wyznacza ciekawe kierunki edukacyjne, inspiruje i stanowi źródło cennego doświadczenia oraz myśli pedagogicznej.

Mitologujemy

12.12.2019
"Uczta Bogów” zakończyła podróż klas piątych po mitologicznych krainach, w której oprócz naszej szkoły, wzięła udział Szkoła Podstawowa z Połajewa.
 

Mikołajki

06.12.2019
Mikołajki to w naszej szkole dzień szczególny... rodzinna, radosna, świąteczna atmosfera towarzyszy nam tego dnia od samego rana!

Andrzejki

28.11.2019
Cicho wszędzie, ciemno wszędzie... a w JDS wręcz przeciwnie! A wszystko za sprawą Samorządu Szkolnego, który zaprosił uczniów do tradycyjnej andrzejkowej zabawy.

Tribute to...

28.10.2019
Dzisiejszego wieczoru z naszej inicjatywy odbyło się uroczyste podsumowanie międzyszkolnego projektu "Tribute to..." poświęconego muzyce zmarłych artystów.