Inauguracja roku szkolnego 2018/2019

3 września 2018 roku w John Dewey School uroczyście i oficjalnie rozpoczęliśmy rok szkolny 2018/2019, a jednocześnie ósmy rok działalności naszej szkoły.

Do społeczności szkolnej dołączyły dwa oddziały przedszkolne "0", a najstarsi uczniowie rozpoczynają jutro naukę w klasie VII! W Dewey'owskie progi zawitała po wakacjach grupa 176 uczniów.

Uczniów, rodziców, gości i grono pedagogiczne przywitała p. Dyrektor Jolanta Lubińska wraz z uczniami klasy VI.
"Pierwszaki", jako najmłodsza grupa szkolna otrzymały tarcze – symbol rozpoczęcia nauki w szkole.
Oprócz wielu miłych słów i życzeń inaugurujących nowy rok szkolny, był również czas i przestrzeń na wręczenie naszym uczniom certyfikatów Cambridge – za śpiewająco zdane przed wakacjami międzynarodowe egzaminy z języka angielskiego!

Raz jeszcze życzymy Wszystkim dobrego roku szkolnego 2018/2019 w JDS!