Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

3 września 2018 roku w John Dewey School uroczyście i oficjalnie rozpoczęliśmy rok szkolny 2018/2019, a jednocześnie 8 rok działalności naszej szkoły!
Do społeczności szkolnej dołączyły 2 oddziały przedszkolne "0", a najstarsi uczniowie rozpoczynają jutro naukę w klasie VII! W Dewey'owskie progi zawitała po wakacjach grupa 176 uczniów.

Uczniów, rodziców, gości i grono pedagogiczne przywitała p. Dyrektor Jolanta Lubińska wraz z uczniami klasy VI. "Pierwszaki", jako najmłodsza grupa szkolna otrzymały tarcze - symbol rozpoczęcia nauki w szkole. Oprócz wielu miłych słów i życzeń inaugurujących nowy rok szkolny, był również czas i przestrzeń na wręczenie naszym uczniom certyfikatów Cambridge - za śpiewająco zdane przed wakacjami międzynarodowe egzaminy z języka angielskiego!

Raz jeszcze życzymy Wszystkim dobrego roku szkolnego 2018/2019 w JDS!