Oficjalny certyfikat z Uniwersytetu Cambridge

30.11.2017
W dniu dzisiejszym (tj. 30 listopada 2017 roku) Nasza Szkoła otrzymała oficjalny certyfikat z Uniwersytetu Cambridge w Wielkiej Brytanii potwierdzający, iż John Dewey School jest Oficjalnym Ośrodkiem przygotowującym Uczniów i przeprowadzającym egzaminy międzynarodowe Cambridge English. Rozpiera Nas duma‼️Dziękujemy wszystkim nauczycielom zaangażowanym w realizację tego sukcesu
W dniu dzisiejszym (tj. 30 listopada 2017 roku) Nasza Szkoła otrzymała oficjalny certyfikat z Uniwersytetu Cambridge w Wielkiej Brytanii potwierdzający, iż John Dewey School jest Oficjalnym Ośrodkiem przygotowującym Uczniów i przeprowadzającym egzaminy międzynarodowe Cambridge English. Rozpiera Nas duma ‼️Dziękujemy wszystkim nauczycielom zaangażowanym w realizację tego sukcesu.
 
certyfikat.png