Cambridge English:YLE STARTERS dla trzecioklasistów

26.04.2017

W dniu 26 kwietnia 2017r. uczniowie klas 3 wzięli udział w egzaminie międzynarodowym z języka angielskiego Cambridge English : YLE STARTERS. Uczniowie podchodzili do egzaminu pisemnego obejmującego pisanie, czytanie, słuchanie oraz egzaminu ustnego podczas którego musieli odpowiadać na pytania w języku angielskim. Całość egzaminu została przeprowadzona przez zewnetrznego egzaminatora z Centrum Egzaminacyjnego English Club - British Council Poznan. Testy uczniów zostały wysłane do Uniwersytetu Cambridge w Wielkiej Brytanii gdzie są sprawdzane przez brytyjską komisję egzaminacyjną. Oficjalne wręczenie certyfikatów międzynarodowych odbędzie się podczas zakończenia roku szkolnego 2016/2017. Gratulujemy wszystkim uczestnikom  !!!!